Location : Home > V > V375C15H75BF3
V375C15H75BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V375C15H75BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T18202KT10 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
T18202KT10 N/A 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T18202KT10 N/A 86050 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
T18202KT10 Vishay/Sfernice 8000 2012+ POT 2.0K OHM 3/4 RECT CERM MT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-2NP-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W
VE-2NP-MU-F3 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NP-MU-F3 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3D-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W
VI-J3D-IW-S IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J3D-IW-S NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BVJ-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W
VE-BVJ-IX-F4 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BVJ-IX-F4 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J2J-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-J2J-MY-F2 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J2J-MY-F2 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVT-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-JVT-MY IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JVT-MY NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVT-MY IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JVT-MY NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5H-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W
VE-J5H-MZ-S IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5H-MZ-S NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4B-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W
VI-J4B-IX NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4B-IX IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4B-IX NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3H-CU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W