Location : Home > T > T18202KT10
T18202KT10
Share on FacebookShare on Facebook
T18202KT10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T18202KT10 ROSH 14658 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T18202KT10 RoHS Compliant 38344 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
T18202KT10 standard package with RoHS 172970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
T18202KT10 POT 2.0K OHM 3/4 RECT CERM MT 8000 Vishay/Sfernice 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-26M-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VE-26M-MV-S IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-26M-MV-S NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-27J-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VE-27J-IY-F2 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-27J-IY-F2 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B4B-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VI-B4B-IW-F3 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B4B-IW-F3 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WB-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W