Location : Home > T > T18201KT10
T18201KT10
Share on FacebookShare on Facebook
T18201KT10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T18201KT10 ROSH 14658 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T18201KT10 RoHS Compliant 39224 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
T18201KT10 standard package with RoHS 173370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
T18201KT10 POT 200 OHM 3/4 RECT CERM MT 8000 Vishay/Sfernice 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T18201KT10 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B5N-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-B5N-IX-F2 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5N-IX-F2 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24A48H300BG2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W
V24A48H300BG2 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A48H300BG2 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J2Y-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W