Location : Home > V > V28C12H100BS2
V28C12H100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12H100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12H100BS2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-21T-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W
VE-21T-MV-F1 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21T-MV-F1 NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21P-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W
VE-21P-MU-S IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21P-MU-S NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2W0-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VE-2W0-MY-F4 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2W0-MY-F4 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTT-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W