Location : Home > V > V28C12H100BS
V28C12H100BS
3262W-1-201LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
3262W-1-201LF 39746 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3262W-1-201LF IC 36290 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3262W-1-201LF STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3262W-1-201LF STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PT4225N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC-DC 2.5VIN 3.0A VRT
PT4225N 568749 13+ fenkey electronics co.,ltd
PT4225N 568749 13+ fenyang electronics co.,ltd
PT4225N N/A 15 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VI-270-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-270-MY-F4 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-270-MY-F4 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J4M-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-J4M-MY-S IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J4M-MY-S NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWZ-MZ-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W