Location : Home > V > V28C12C100BL3
V28C12C100BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12C100BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12C100BL3 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5SYTW3-CC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 20¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 3" (76.20mm)
PM5SYTW3-CC Bivar Inc 15000 n/a PNL MNT 20MA YLW W/WIRE 3 Hongkong Inductors Limited
PM5SYTW3-CC IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5SYTW3-CC NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D12K50R Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 50 OHM 12W
VI-22H-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VI-22H-MY-B1 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-22H-MY-B1 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-20Z-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VI-20Z-IX-F1 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-20Z-IX-F1 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-22T-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W
VI-22T-IX NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-22T-IX IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-22T-IX NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWM-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-JWM-MY-F4 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWM-MY-F4 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1F-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W