Location : Home > V > V28C12C100BF
V28C12C100BF
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12C100BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50739181471600F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Red 28V 40mA Round with Flat Top, 7.14mm