Location : Home > V > V24B3V3E100BF2
V24B3V3E100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81C1A-E28-A18L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
PCW1D-R24-BAB105L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W PC Pins
PCW1D-R24-BAB105L 654789 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PCW1D-R24-BAB105L 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
PCW1D-R24-BAB105L IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCW1D-R24-BAB105L NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3252W-1-253 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3252W-1-253 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3252W-1-253 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3252W-1-253 Bourns 18455 12+ TRIMMER 25K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059Y-1-221 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 220 Ohm 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059Y-1-221 Bourns 56100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3059Y-1-221 BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
3059Y-1-221 Bourns 16950 12+ TRIMMER 220 OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059Y-1-221 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3299P-1-502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
3299P-1-502 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3299P-1-502 IC 36850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
VI-2WP-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VI-2WP-MY-F4 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WP-MY-F4 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24D-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VE-24D-IY-F2 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24D-IY-F2 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J22-MZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W
VI-J22-MZ-F1 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J22-MZ-F1 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0K-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VI-J0K-IX-S IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0K-IX-S NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B63-EU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W
VE-B63-EU-F4 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B63-EU-F4 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-22Z-CX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VI-22Z-CX-F2 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-22Z-CX-F2 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BVL-CX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VE-BVL-CX-F3 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BVL-CX-F3 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-EW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W
VI-BTH-EW-F4 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTH-EW-F4 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTM-EV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VE-BTM-EV-F1 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTM-EV-F1 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWF-CY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W