Location : Home > V > V150C15E150BL2
V150C15E150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C15E150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C15E150BL2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTR901-1015F-B203 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTR901-1015F-B203 Bourns 93800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTR901-1015F-B203 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTR901-1015F-B203 NEW 92750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3361P-1-203G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3361P-1-203G Electronics 26141 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3361P-1-203G IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3361P-1-203G IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3361P-1-203G Semiconductor 20065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VI-23P-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W
VI-23P-MU-S IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23P-MU-S NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6L-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W