Location : Home > V > V150C3V3E75BF
V150C3V3E75BF
Y00515R00000K0L Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment
VI-B5D-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VI-B5D-CV-S IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5D-CV-S NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JN1-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W