Location : Home > C > CY3203-050
CY3203-050
Share on FacebookShare on Facebook
CY3203-050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CY3203-050 standard package with RoHS 43670 CYPRESS 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CY3203-050 Pb-Free 25191 CYPRESS 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50745380936630F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Panel Indicator
SM31TB501 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment
SM31TB501 Copal 10760 12+ TRIMMER 500 OHM 0.125W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM31TB501 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM31TB501 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ13S500 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ13S500 Copal 12731 12+ TRIMMER 50 OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ13S500 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJ13S500 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWM-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W