Location : Home > V > V150C28T150BF3
V150C28T150BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28T150BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28T150BF3 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K-65-C Optoelectronics Touch Screen Overlays Infrared (IR) Touch Screen Overlay 6.5" (165.1mm) RS-232