Location : Home > V > V28C15C100BN2
V28C15C100BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C15C100BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C15C100BN2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3386R-1-103 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386R-1-103 IC 38472 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
VE-24J-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
VE-24J-MV NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24J-MV IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24J-MV NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4L-MU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VE-B4L-MU-F2 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4L-MU-F2 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2Z-MX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VE-B2Z-MX-F1 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2Z-MX-F1 NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNZ-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W