Location : Home > V > V110B15C150BL
V110B15C150BL
Share on FacebookShare on Facebook
V110B15C150BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110B15C150BL 110V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V110B15C150BL originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-23V-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W
VI-23V-MU-F4 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23V-MU-F4 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2K-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VE-B2K-MY-F2 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2K-MY-F2 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWR-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W
VI-BWR-IW-S IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWR-IW-S NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5P-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W