Location : Home > V > VI-21M-CV-F4
VI-21M-CV-F4
Share on FacebookShare on Facebook
VI-21M-CV-F4 distributors
5592201813F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 65¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)