Location : Home > U > UWG1H220MCL1GS
UWG1H220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWG1H220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWG1H220MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWG1H220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 22uF 105c 8X6.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWG1H220MCL1GS CAP ALUM 22UF 50V 20 SMD 33099 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UWG1H220MCL1GS RoHS Compliant 38876 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor