Location : Home > B > BFC236616105
BFC236616105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236616105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236616105 CAP FILM 1UF 5 63VDC RAD 1335300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236616105 CAP FILM 1UF 5 63VDC RAD 699000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC236616105 Film Capacitors 1uF 5 63volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd