Location : Home > U > UWD1H4R7MCL1GS
UWD1H4R7MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWD1H4R7MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWD1H4R7MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWD1H4R7MCL1GS standard package with RoHS 46390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UWD1H4R7MCL1GS CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 1541000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UWD1H4R7MCL1GS CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 895000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UWD1H4R7MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 4.7uF 5x5.8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd