Location : Home > G > GRM219R71C564KA01D
GRM219R71C564KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM219R71C564KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM219R71C564KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.56uF 16Volts X7R 0.1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM219R71C564KA01D CAP CER 0.56UF 16V 10 X7R 0805 790800 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.