Location : Home > U > UVZ2V101MHH
UVZ2V101MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2V101MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2V101MHH CAP 100UF 350V ELECT VZ RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ2V101MHH CAP 100UF 350V ELECT VZ RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ2V101MHH CAP ALUM 100UF 20 350V RADIAL 1413700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ2V101MHH CAP ALUM 100UF 20 350V RADIAL 796700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870235373002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H