Location : Home > B > B32676G6146K
B32676G6146K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676G6146K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676G6146K CAP FILM 14UF 630VDC RADIAL 601800 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32676G6146K Film Capacitors 14uF 630volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B32676G6146K Film Capacitors 14uF 630volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32676G6146K CAP FILM 14UF 630VDC RADIAL 707000 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32676G6146K Film Capacitors 14uF 630volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676G6146K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676G6146K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com