Location : Home > U > UVZ2E470MHD
UVZ2E470MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2E470MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2E470MHD 492100 NICH 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ2E470MHD standard package with RoHS 46810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ2E470MHD CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 789500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVZ2E470MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 47uF 12.5x25 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd