Location : Home > L > LKS1V222MESZ
LKS1V222MESZ
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V222MESZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V222MESZ CAP ALUM 2200UF 20 35V SNAP 89090 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LKS1V222MESZ CAP ALUM 2200UF 20 35V SNAP 713200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LKS1V222MESZ 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1V222MESZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 2200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1V222MESZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk