Location : Home > U > UVZ1H2R2MDD1TA
UVZ1H2R2MDD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1H2R2MDD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1H2R2MDD1TA CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 89190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVZ1H2R2MDD1TA CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 1332900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ1H2R2MDD1TA CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 697600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVZ1H2R2MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 50V 20 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com