Location : Home > M > MKP385333160JIP2T0
MKP385333160JIP2T0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385333160JIP2T0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385333160JIP2T0 CAP FILM 0.033UF 5 1600VDC AXIA 1449900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKP385333160JIP2T0 CAP FILM 0.033UF 5 1600VDC AXIA 801900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-W1-24-9-100CS2870 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD