Location : Home > U > UVY2C471MHD
UVY2C471MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2C471MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2C471MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 470uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY2C471MHD CAP ALUM 470UF 20 160V RADIAL 982100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.