Location : Home > U > UFW1C153MRD
UFW1C153MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UFW1C153MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UFW1C153MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UFW1C153MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 15000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UFW1C153MRD CAP ALUM 15000UF 20 16V RADIAL 982200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.