Location : Home > U > UVY1J331MPD
UVY1J331MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY1J331MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY1J331MPD RoHS Compliant 39426 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVY1J331MPD CAP ALUM 330UF 20 63V RADIAL 97870 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY1J331MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 330uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY1J331MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk