Location : Home > A > ALS30A222NP500
ALS30A222NP500
Share on FacebookShare on Facebook
ALS30A222NP500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALS30A222NP500 CAP ALUM 2200UF 20 500V SCREW 587500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ALS30A222NP500 CAP ALUM 2200UF 20 500V SCREW 1338700 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ALS30A222NP500 CAP ALUM 2200UF 20 500V SCREW 692700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ALS30A222NP500 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 2200uF 85 d 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ALS30A222NP500 CAP ALUM 2200UF 20 500V SCREW 692700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ALS30A222NP500 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk