Location : Home > U > UVR2A3R3MDD1TD
UVR2A3R3MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2A3R3MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2A3R3MDD1TD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UVR2A3R3MDD1TD CAP ALUM 3.3UF 20 100V RADIAL 487700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2A3R3MDD1TD CAP ALUM 3.3UF 20 100V RADIAL 592900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR2A3R3MDD1TD CAP ALUM 3.3UF 20 100V RADIAL 487700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVR2A3R3MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 100V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR2A3R3MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 100V 85c 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd