Location : Home > U > UCB1V220MCL1GS
UCB1V220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCB1V220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCB1V220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 22uF 105c 6.3X7 Learn M 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCB1V220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 22uF 105c 6.3X7 Learn M 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCB1V220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 35V SMD 588600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCB1V220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 35V SMD 693800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.