Location : Home > U > UVR1H4R7MDD1TA
UVR1H4R7MDD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1H4R7MDD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1H4R7MDD1TA CAP ALUM 4.7UF 20 50V RADIAL 1410800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1H4R7MDD1TA CAP ALUM 4.7UF 20 50V RADIAL 89190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVR1H4R7MDD1TA CAP ALUM 4.7UF 20 50V RADIAL 885800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1H4R7MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 4.7uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com