Location : Home > L > LD065C154KAB2A
LD065C154KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065C154KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065C154KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.15uF 10 1206 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD065C154KAB2A CAP CER 0.15UF 50V 10 X7R 1206 708400 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD065C154KAB2A CAP CER 0.15UF 50V 10 X7R 1206 603200 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD065C154KAB2A CAP CER 0.15UF 50V 10 X7R 1206 1246400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com