Location : Home > U > UVR1H330MDA
UVR1H330MDA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1H330MDA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1H330MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 50V 85c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1H330MDA CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 1219700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1H330MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 50V 85c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com