Location : Home > B > B32529C155K289
B32529C155K289
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C155K289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C155K289 RoHS Compliant 38964 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
B32529C155K289 FILM CAP 1.5000UF 10 63V 1527300 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32529C155K289 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32529C155K289 Film Capacitors 1.5uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd