Location : Home > U > UVR1C100MDA
UVR1C100MDA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C100MDA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C100MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 16V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1C100MDA CAP ALUM 10UF 20 16V RADIAL 1224700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com