Location : Home > U > UVR1A472MHA
UVR1A472MHA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1A472MHA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1A472MHA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4700uF 10V 85c 12.5x25 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1A472MHA CAP ALUM 4700UF 20 10V RADIAL 1224900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1A472MHA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4700uF 10V 85c 12.5x25 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1A472MHA 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk