Location : Home > T > T491D227M006AS
T491D227M006AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491D227M006AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491D227M006AS Original&New 20000 KEMET 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
T491D227M006AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 220uF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T491D227M006AS CAP TANT 220UF 6.3V 20 2917 1340800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com