Location : Home > U > UUQ1H330MCL1GS
UUQ1H330MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUQ1H330MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUQ1H330MCL1GS CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 1424500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUQ1H330MCL1GS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UUQ1H330MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 33uF 105c 8X10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUQ1H330MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk