Location : Home > M > MLP283M7R5EA1D
MLP283M7R5EA1D
Share on FacebookShare on Facebook
MLP283M7R5EA1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP283M7R5EA1D CAP ALUM 28000UF 20 7.5V FLTPCK 688100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP283M7R5EA1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 28000uF 7.5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP283M7R5EA1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 28000uF 7.5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd