Location : Home > U > UUN1C102MNQ1MS
UUN1C102MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUN1C102MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUN1C102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 802500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUN1C102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 697300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUN1C102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 1000uF 105C 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUN1C102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 1321500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUN1C102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 16V SMD 87530 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com