Location : Home > U > UUN0J222MNQ1MS
UUN0J222MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUN0J222MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUN0J222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 6.3V SMD 802600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUN0J222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 6.3V SMD 697400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUN0J222MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 2200uF 105C 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUN0J222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 6.3V SMD 1321600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUN0J222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 6.3V SMD 87730 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com