Location : Home > U > UUJ2E470MNQ1MS
UUJ2E470MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2E470MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2E470MNQ1MS CAP ALUM 47UF 20 250V SMD 580800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUJ2E470MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 47uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUJ2E470MNQ1MS CAP ALUM 47UF 20 250V SMD 686000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ2E470MNQ1MS CAP ALUM 47UF 20 250V SMD 580800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ2E470MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 47uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd