Location : Home > S > SN222M010ST
SN222M010ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN222M010ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN222M010ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN222M010ST CAP ALUM 2200UF 20 10V RADIAL 702800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SN222M010ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 10Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
SN222M010ST CAP ALUM 2200UF 20 10V RADIAL 808000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SN222M010ST CAP ALUM 2200UF 20 10V RADIAL 702800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited