Location : Home > U > UUJ2E220MNQ6MS
UUJ2E220MNQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2E220MNQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2E220MNQ6MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 806100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ2E220MNQ6MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 700900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ2E220MNQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 22uF 105oC 12.5X21 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ2E220MNQ6MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 1432400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ2E220MNQ6MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 97910 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com