Location : Home > U > UUJ1H102MNQ1MS
UUJ1H102MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1H102MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1H102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD 591300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUJ1H102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 1000uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUJ1H102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD 696500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1H102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD 591300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1H102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 1000uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd