Location : Home > 0 > 06031A200JAT2A
06031A200JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A200JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A200JAT2A CAP CER 20PF 100V 5 NP0 0603 806100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
06031A200JAT2A CAP CER 20PF 100V 5 NP0 0603 700900 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06031A200JAT2A CAP CERM 20PF 5 100V NP0 0603 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TH25 Capacitors Accessories MOUNTING CLIP HORIZ 1.375IN DIA
TH25 IC 37382 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
TH25 STOCK 182290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
875105445005 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V SMD