Location : Home > U > UUD1V270MCL1GS
UUD1V270MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUD1V270MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUD1V270MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 27uF 6.3x5.8 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUD1V270MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUD1V270MCL1GS N/A 68000 NICHICON 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
UUD1V270MCL1GS N/A 68000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
UUD1V270MCL1GS N/A 68000 NICHICON 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
UUD1V270MCL1GS RoHS Compliant 38696 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UUD1V270MCL1GS standard package with RoHS 46880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E52-P10AE 1M 654789 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
E52-P10AE 1M IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E52-P10AE 1M NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTCLE100E3159JB0 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 15 Bead
NTCLE100E3159JB0 654798 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
NTCLE100E3159JB0 Vishay 5000 12+ Bead Glass SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
NTCLE100E3159JB0 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR NTC 15 5 RADIAL Ameyic Electronics Limited
P51-200-A-B-P-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Absolute Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
P51-200-A-B-P-20MA-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 20MA Ameyic Electronics Limited
P51-200-A-B-P-20MA-000-000 SSI 40064 NEW RoHS SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 20MA FindCores Electronics Inc.
P51-200-A-B-P-20MA-000-000 SSI 47890 1525+ SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 20MA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-200-A-B-P-20MA-000-000 SSI 57719 1516+ SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 20MA Unitronix Electronics Limited
CRD4550-150 Sensors, Transducers Specialized Sensors TRANSDCR VLT AC RS485 0-150VAC
CRD4550-150 CR Magnetics Inc 80000 2016+ TRANSDCR VLT AC RS485 0-150VAC enkaite Electronics Co., Ltd
CRD4550-150 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS5 Switches Rotary Switches Rotary Switch 2 ~ 11 Position SP11T 30A (AC) 125VAC Panel Mount
PS5 MICROCHIP 1500 2010+ Shunxin Electronics Te...
PS5 13900 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
PS5 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A22W-2AR-12A-11 Switches Selector Switches Selector Switch 2 Position DPST (1-NO, 1-NC) 10A (AC) 110V Panel Mount
A22W-2AR-12A-11 IC 40830 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A22W-2AR-12A-11 Omron 50 2018+ New parts enkaite Electronics Co., Ltd
A22W-2AR-12A-11 Omron 17270 1525+ SWITCH KNOB ILLUM 2POS SPST RED Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
A22W-2AR-12A-11 Omron 57409 15+ SWITCH KNOB ILLUM 2POS SPST RED Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NE18 2U EE 6AMP C&K Components 139290 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
NE18 2U EE 6AMP C&K Components 16330 1525+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 250V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NE18 2U EE 6AMP C&K Components 56939 15+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 250V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NE18 2U EE 6AMP C&K Components 56939 15+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 250V Unitronix Electronics Limited