Location : Home > U > UUD1E221MNL1GS
UUD1E221MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UUD1E221MNL1GS distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UUD1E221MNL1GS 12500 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UUD1E221MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUD1E221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 220uF 8x10 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUD1E221MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUD1E221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 884600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUD1E221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 25V SMD 1422600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com