Location : Home > A > AQ11EM3R6BA1BE
AQ11EM3R6BA1BE
Share on FacebookShare on Facebook
AQ11EM3R6BA1BE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ11EM3R6BA1BE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ11 3.6pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AQ11EM3R6BA1BE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ11 3.6pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
AQ11EM3R6BA1BE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ11 3.6pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AQ11EM3R6BA1BE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ11 3.6pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50-5-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Brown 0.145" (3.68mm) 25' (7.622m)